eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20181129 29.11.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20181101 01.11.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20181002 02.10.2018 Formannskapet 10:00 Gaustablikk Høyfjellshotell
20180927 27.09.2018 Formannskapet 10:30 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180830 30.08.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180614 14.06.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180524 24.05.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180426 26.04.2018 Formannskapet 10:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180405 05.04.2018 Formannskapet 14:00 Kommunehuset i Åmot Glasromet
20180322 22.03.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180222 22.02.2018 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20180125 25.01.2018 Formannskapet 13:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20171130 30.11.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20171026 26.10.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20171002 02.10.2017 Formannskapet 10:00 Quality Straand Hotell, Vrådal Quality Straand Hotell, Vrådal
20170928 28.09.2017 Formannskapet 10:30 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170831 31.08.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170612 12.06.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170518 18.05.2017 Formannskapet 10:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170406 06.04.2017 Formannskapet 14:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170327 27.03.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170216 16.02.2017 Formannskapet 10:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20170117 17.01.2017 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20161201 01.12.2016 Formannskapet 11:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20161124 24.11.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20161026 26.10.2016 Formannskapet 13:45 Quality Straand Hotel - Vrådal Quality Straand Hotel - Vrådal
20161020 20.10.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160901 01.09.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160526 26.05.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160428 28.04.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160317 17.03.2016 Formannskapet 10:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160225 25.02.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20160121 21.01.2016 Formannskapet 09:00 Kommunehuset i Åmot Formannskapssalen
20151126 26.11.2015 Formannskapet 10:00 Kommunehuset, Åmot Formannskapssalen
20151029 29.10.2015 Formannskapet 09:00 Formannskapssalen Formannskapssalen
20151001 01.10.2015 Formannskapet 09:00 Formannskapssalen
20150903 03.09.2015 Formannskapet 10:30 Formannskapssalen
20150528 28.05.2015 Formannskapet 09:00 Formannskapssalen
20150430 30.04.2015 Formannskapet 09:00 Formannskapssalen
20150326 26.03.2015 Formannskapet 10:00 Formannskapssalen
20150226 26.02.2015 Formannskapet 09:00 Vinjehuset, konferanserom 2.etg.
20150129 29.01.2015 Formannskapet 09:00 Formannskapssalen
20150107 07.01.2015 Formannskapet 09:00 Vinjehuset, konferanserom 2. etg.
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Halvor Lognvik Halvor Lognvik Framstegspartiet (FRP) Varamedlem halvor.lognvik@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Jon Rikard Kleven Jon Rikard Kleven Senterpartiet (SP) Leiar jon.rikard.kleven@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjetil Vaagen Kjetil Vaagen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bibbi Tveito Bibbi Tveito Senterpartiet (SP) Medlem birgit.tveito@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Børre Rønningen Børre Rønningen Arbeiderpartiet (AP) Medlem borre.ronningen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Aslaug Seltveit Bøe Gunn Aslaug Seltveit Bøe Arbeiderpartiet (AP) Medlem gunn.aslaug.boe@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Børge Skårdal Børge Skårdal Venstre (V) Medlem borge.skardal@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Øystein Høgetveit Øystein Høgetveit Sosialistisk venstreparti (SV) Medlem oystein.hogetveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Edland Tone Edland Senterpartiet (SP) Varamedlem tone.edland@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Ole Lien Nils Ole Lien Senterpartiet (SP) Varamedlem nils.ole.lien@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Liv Sigrun Nykos Midtun Liv Sigrun Nykos Midtun Senterpartiet (SP) Varamedlem liv.sigrun.midtun@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Haugo Gunnar Haugo Senterpartiet (SP) Varamedlem gunnar.haugo@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørg Øygarden Neset Asbjørg Øygarden Neset Senterpartiet (SP) Varamedlem asbjorg.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Alf Seltveit Alf Seltveit Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem alf.seltveit@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Kjellfrid Neset Kjellfrid Neset Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem kjellfrid.neset@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Bertin Bjåen Bertin Bjåen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem bertin.bjaen@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørn Gardsjord Asbjørn Gardsjord Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem asbjorn.gardsjord@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Baiba Sheine Baiba Sheine Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem baiba.sheine@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Ingerid Hayes Ingerid Hayes Sosialistisk venstreparti (SV) Varamedlem ingerid.hayes@vinje.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2